Čaute moji milí 😊
Tak zase po nějaké dlouhé době přidávám příspěvek. Nějak mi moc nešlo psát, protože poslední dobou zápasím s jakou si vnitřní depresí a nějak se nedokážu aklimatizovat na tu usměvavou stranu. Důvody? No, to jak vypadám a druhá, že se cítím celkem hodně sama poslední dobou.
Jako objevil se tu jeden člověk s kterým jsem si začala psát přes Instagram a následně přes Facebook, ale v konečné fázi ... po našem setkání se mě zeptal na jednu moji známou, zdali je zadaná a pak mi řekne ,,stejně by mě nechtěla´´..
Což mě celkem odrovnalo, protože jsem si říkala, že naše setkání by mohlo mít i nějakou menší šanci na budoucnost, ale po tomhle se ve mě něco zvrtlo a nějak se mi ten člověk mírně řečeno zhnusil ... Myslím, že tento člověk by mi dokázal ublížit, jako většina kluků v mém životě. A myslím si, že já si nezasloužím, aby mi zase někdo ublížil.
Takže nasaďte si ty největší úsměvy na své tvářičky a běžte bojovat o své sny !!!
Tak zase po nějaké dlouhé době přidávám příspěvek. Nějak mi moc nešlo psát, protože poslední dobou zápasím s jakou si vnitřní depresí a nějak se nedokážu aklimatizovat na tu usměvavou stranu. Důvody? No, to jak vypadám a druhá, že se cítím celkem hodně sama poslední dobou.
Jako objevil se tu jeden člověk s kterým jsem si začala psát přes Instagram a následně přes Facebook, ale v konečné fázi ... po našem setkání se mě zeptal na jednu moji známou, zdali je zadaná a pak mi řekne ,,stejně by mě nechtěla´´..
Což mě celkem odrovnalo, protože jsem si říkala, že naše setkání by mohlo mít i nějakou menší šanci na budoucnost, ale po tomhle se ve mě něco zvrtlo a nějak se mi ten člověk mírně řečeno zhnusil ... Myslím, že tento člověk by mi dokázal ublížit, jako většina kluků v mém životě. A myslím si, že já si nezasloužím, aby mi zase někdo ublížil.
„Někdy se zdá, že se tíha situace nedá unést, je jí příliš, ale bolest přesto patří k životu, bez ní by nebylo naděje, a velikost a život by byl jenom pošetilostí.“* Josef Lux *
No, pokud Vás zajímá, jak jsem pokročila, tak nulově. Jako asi jsem něco málo shodila
( padají mi pracovní kalhoty 😃), ale to je asi vše a navíc to je nezdravým způsobem → málo jezení...
Dneska jsem opět na-motivována, takže jsem zvědavá, jak dlouho mi to opět vydrží.
, protože jako většině lidí na-motivovanost vydrží den, týden, měsíc? A pak žádné výsledky nebo se naskytnou situace, kdy slevíte. Což je velice špatně.
A proto si říkám, že už by bylo dobré vydržet, ať můžu být zase šťastná, což už je na čase
„Bůh neobdarovává lidi sny, aniž by jim nedal sílu je uskutečnit.“
Takže nasaďte si ty největší úsměvy na své tvářičky a běžte bojovat o své sny !!!
Komentáře
Okomentovat