Úvítání

Čauwes,


Tak si tady sedím a popíjím své oblíbené ledové kafčo a v hlavě mi vzniká myšlenka o založení blogu.
Poslední dobou byl můj život, jak na houpačce, navíc mi došlo, že ve svém věků už by bylo fajn se najít. V hlavě mám dvě myšlenky a ty chci spojit v rámci tohoto blogu.
1. myšlenka  jít za svým snem, jako každá holka toužím po úžasné postavě a proto by bylo fajn na ni začít něco dělat, že :)
2. myšlenka, život osob mezi námi, tím mám namysli to, že už jako malá holka jsem opakovaně si povídala se svým dědečkem, který již mezi námi není, později v době puberty jsem si říkala, že žádní duchové a něco podobného neexistuje, že to je blbost.


Hihi, to jsem si taky myslela, až do doby, kdy jsem začala dělat noční směny a každou noční jsem věděla, že noční směnu se mnou tráví ještě někdo a není to určitě nikdo z našeho světa, nebo jak jinak to nazvat :).

Nebudu Vás zde přesvědčovat o tom, že někdo existuje, na to má každý svůj názor, každopádně když jsem jednou trávila večer v práci a povídala si s kolegyni, kterou jsem viděla všehovšudy 2x (je nová), tak jsem si začla říkat, že mi na ni něco nesedí, nakonec při mé otázce zdali věří na duchy apod, mi odpověděla, že ano, že se ji zabývala odvody a podobně. Začaly jsme se bavit o těch duchách a tak a došlo mi, že moje domněnka, že mám halucinace je blbost, ono hodně záleží, jak to člověk vnímá, někdo opakované praskání ledničky bere, jako normální věc, jiní lidé pátrají proč to praská, proč to praská jen když se na tu lednici nekoukáte? Nebo proč Vám někdo neznámy tříská do dveří od skříňky, zapíná se senzor světel a celkově máte pocit, že někdo chodi po chodbě i když vám senzor nesvítí a není realné, že by senzor byl zničený? Nakonec zjistíte, že se v budově - ve skříňce nachází knížka, kterou napsal schizofrenický sebevrah.... A to si myslíte, že se to děje jen Vám, myslíte si, že už začínáte být schizofrenik a nebo máte jen halucinace. Nakonec se dozvíte, že ta knížka dělala nepříjemnosti více lidem a ne jen pouze Vám. A pak začne člověk přemýšlet, že vlastně nic z toho, co se vám děje nemá logické vysvětlení a vy víte, že to je realita a ne jen realita. Proto jsem se rozhodla, že založím tento blog, a chci sebe, tak v případě i Vás, pokud zde zabrouzdáte, naučit a sebe sama učit poznat, jak pracovat s tímto napřirozenem a v tom, jak zhubnout a jak jít za tímto snem :)



Komentáře