Čtvrtek 🤔🤔

Čaute ! ☺
Doufám, že mate pěkný předposlední týden prázdnin/léta. ☺ No pro mě byl další den volna - návštěvy, nákup a psychická příprava do práce.
Asi se ptáte, jaká je má psychická příprava do práce, je to jednoduché, pustím si do sluchátek asi 6minutovou hudbu, kde je pouze melodie, zavřu oči a snažím se usadit do klidu. Nevědomky při cestě do obchodu jsem prošla kolem domu, kolem kterého jsem si slíbila, že jen tak neprojdu ☺ a kupodivu ten strach, že potkám osoby, které zde bydlí mi ještě teď vykouzlují husí kůži ... No občas stačí málo a nèkteré vě i Vám vykouzlí v mysli špatné vzpomínky ... No, bohužel minulost nezměním a kaaždá vzpomínka, vše co se odehrálo v minulosti, slzy, smích, bolesti, to vše nás vede k tomu, jací jsme byli kdysi. Občas,když si na některé věci vzpomenu, tak si říkám ,,jak jsem mohla být takhle hloupá?🤔'' No občas je to nepochopitelné, ale co s tím? Nic, je třeba jít dál a být den ode dne silnější.  Proto já si po té své chvilce, vykouzlila svůj optimismus a úsměv na tváři.. no jsem zvědavá, jak dlouho mi vydrží 😉
Jinak pro ty, co se snaží zlepšit své duševní já a zamakat na svém cíly, objevila jsem výbornou snídani 🤗 Jsou to celozrné koblížky s něčím oranžovým uvnitř 😉😉 nevím, co to je, ale jsou výborné. Jávím, že taková zeleninka, žitný chléb je dietnèjší, ale pro ty, co se zbavují závislosti na ,,cukru'' je to pěkný začátek a každopádně tyto koblížky stojí okolo 5,- 😉😉


No, tak každopádně, co z dnešního zápisku plyne? Žíj přítomností a ne minulostí ☺🤗


Komentáře