NÁVRAT WELIOTHIE

Zdravím Vás :)
Můžu Vám říct, že poslední týden se potýkám s určitým vztekem uvnitř sebe sama. Poslední příspěvek jsem zde napsala 2. července a dneska je 19.srpna od posledního příspěvku zde uběhl měsíc a několik dní? A víte co se u mě změnilo? Vůbec nic, jen si myslím, že jsem hodně hloupá a opět bez motivace. Proběhly v mém životě určitě určité změny, které zde nebudu psát, a snad to dobře dopadne, aby se mi uklidnil můj vnitřní duch a nežila jsem v neustálem strachu.. Ale můj sen? Weliothie si přeje vypadat, tak aby byla spokojena jak s fyzickým já, tak psychickým já..

Znáte to také? Fyzicky - přejete si, mít dokonalou postavu, vlasy a jste hodně ,,nahecovani´´ a najednou příjde ,,psychický´´ kolaps, který ovlivní fyzickou stránku?
Ano přesně tohle jsem teď zažila. Jej, tak si dám kousek pizzy, mě to nezabije. Před týdnem jsem se zúčasnila na jedné akce měření hladin v těle. A můžu Vám říct, ty hodnoty mi zničily samozřejmě náladu celé akce a samozřejmě ve mě byl týden vzteku na sebe samotnou. Jediná dobrá hladina v čáře byla hladina svalů a ten zbytek? No pěkná hrůza, můžu Vám říct ✖ ... A k tomu můj metabolický věk? 39? No to mi teda hodně přidali. Asi se někteří ptáte, co je to metabolický věk. Metabolický věk je vlastně věk vašeho těla, tudíž můj věk dle data narození je nižší a moje tělo se cítí hodně staré. Což toto je smutné.

No a teď ta moje psychika, no díky mé fyzické stránce psychika mého těla hodně trpí, což takhle má nastaveno hodně lidí, co myslíte? Jít někam na bazén, být v plavkách je pro hodně lidí, tak jako pro mě hotová katastrofa. Někteří lidé Vám řeknou, jsi blbý/á, proč to řešíš? Ale tohle Vám většinou řeknou lidi, kteří jsou o mnohem chudší, jak vy. No a jak potom má vypadat sebevědomí, když jdete na bazeně vedle někoho, kdo má úžasnou postavu. Nebo když za vámi příjde kolegyně, no dáme si pizzu? A vy by jste si ji i dali, ale když vidíte ji, tak najednou vám příjde, že jste toho za den snědli hodně (třeba i když jste nic nejedli) a najednou ani na tu pizzu chuť nemáte.


No s tímhle se potýkám dlouho. Mám kolem sebe lidi, kteří jsou 1/3 ze mě .. No dobré možná 1/2 ze mě, ale občás mám ten pocit, že vypadám tlustěji než doopravdy jsem.

 -Opět jsme při jedné z mé večerní depky, kdy sedím s čajem, slzy v očích, snažím se nabrat sílu na další pracovní den a čtu článek od Vee (ROZKLIKNI ZDE) no je to klasický můj večer, říkám si, že díky některým problémům, díky mé váhy, mají všichni kolem mě přítele a já jsem sama, mám kolem sebe fajn kamarádky, ale chápete moc dobře, chybí mi láska, chybí mi láska od přítele, který se  o mě bude starat, s kterým se budu smát, který mě bude provokovat apod. Ano byli zde dva kluci v mém životě, kteří mi tohle dávali, i když co si budu namlouvat, ten první, ten mě spíš hodně psychicky dusil. Pořád říkal, jak jsem tlustá apod, ale přitom při našem společném žití, mě tahal po ,,mekáčích´´ a pizzeriích apod. a najednou? po návratu do rodného města, když jsme bydleli mimo mé rodné město, vše ukončil a co mě zbylo? Problémy, slzy, a 30kg za 4roky? Jo klasika, jako každá holka jsem začala hysterčit, když jsem si tohle uvědomila a navíc, když jsem si uvědomila 4roky - ztráta času. Po tom byl ještě jeden, ale ten radši se po dvouměsíčním vztahu vrátil k holce, která byla chudší ( o hodně ) a ještě neměla stejné zájmy, jako on, ale hlavně, že mi říkal, že se mu líbím taková, jaká jsem.

Jaká jsem ... Lež, tohle když mi řekne, kterýkoliv člověk, musím se v duchu usmát. Sama jsem si zažila, že tohle není tak úplně pravda, každý chlap chce mít vedle sebe holku díky které si vedle ní bude připadat, jako frajer. Ano, každý vidí krásu někde jinde, ale z 89% to je všude stejné.


Teď v úterý jsem se zúčasnila oslavy narozenin, a jedna kolegyně mi řekla, že mě obdivuje, že přes všechny mé problémy, přes to, jak shlížím smutky a radosti svých kamarádů ve vztahu apod., jsem vždy pro ně s úsměvem na tváři. Nikdo neví, kolik mě tyto úsměvy stojí probrečených nocí, kolik nádechů mě to vše stojí, když oni mě nevidí... A proto je opravdu na čase udělat to věčné STOP  a začít už konečně žít naplno a ne jen pořád nabírat sílu, abych tu byla pro všechny. Ano toto si občas lidé uvědomí, ale podívejte se kolem sebe?  Plno lidí pořád jen sní místo, aby si plnili své sny, přitom někdy stačí málo, podívejte se na mou kamarádku VEE, je nemocná a přitom si splnila svou vytouženou Paříž, a ještě v tomhle mladistvém věku (,,promiň Vee ;) ), plno lidí sní a splní si své sny až v důchodu nebo vůbec a ta slečně již v nízkém věku.


,, Každý má právo jít za svými sny. Jediný, kdo nás na té cestě může zastavit jsme my sami. ´´


Proto, začněte žít své sny, vše o čem dokážeme snít, dokážeme si i splnit. 

Komentáře

  1. Ani nemáš ponětí, jak jsem ti vděčná! Jsem tak šťastná, že někomu pomáhám. Přesně o tohle se snažím! Jsem dojatá a mám slzy v očích!
    Jsi skvělá! Jsi silná, zvládneš cokoli, splníš si sny! Každý z nás na to má! ♥ !!!! Moc moc moc děkuji!

    A držím palce, ať vše zvládneš! ♥

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Ani nevíš co pro mě znamená Vee, i když občas je těžké přejít určité věci, které Vee píše, ale žijeme přítomností nééé minulostí 😍

      Vymazat

Okomentovat